Badmonsters zijn gek op vies badwater! En er is nog iets waar ze van smullen …
In dit project bij het boek Het Badmonster van Colin Boyd en Tony Ross, leren de kinderen alles over vies en schoon. Ze mogen lekker kliederen en leren over hygiëne. Genoeg lesstof voor twee weken, met taal- en rekenactiviteiten.
*** Let op! De aanschaf van deze digitale download geeft standaard gebruiksrecht voor slechts één persoon / individuele leerkracht of één klas binnen een school. Gebruik je het materiaal in meerdere klassen op school? Dan dien je meerdere licenties aan te schaffen. Het aantal benodigde licenties kun je selecteren voordat je het product in je winkelmand plaatst. Digitale Kleuteruniversiteit materialen mogen zonder geldige licentie niet worden gedeeld.
Download hier de lesdoelen van dit project.
Koop het bijbehorende boek rechtstreeks bij onze partner Leesvink:
Dieke Grootscholten (geverifieerde eigenaar) –
De afgelopen weken hebben wij gewerkt met het project Vies en schoon, gebaseerd op het boek ‘Het badmonster’ van Tony Ross. Wat hebben de kinderen er een plezier mee gehad! Het project heeft leuke lessen voor in de kring, maar ook goede suggesties voor het spelen met modder en sop. We hebben in de klas een lekbak gevuld met water met sop en de kinderen konden hierin lekker spelen met het water. Ook hebben we meegedaan met de modderdag. Wat een lol!
Het project is erg geschikt om aan het einde van het schooljaar te doen. In de klas wordt steeds meer opgeruimd en schoongemaakt, omdat de vakantie eraan komt en de kinderen helpen daar graag mee!