13-3-2017: Let op! Het bijbehorende en benodigde boek, ‘Het grote Slaapfeest’, wordt niet meer gedrukt en is zeer beperkt leverbaar. Mogelijk is het nog wel bij je plaatselijke bibliotheek beschikbaar.
Geef een geweldige voorstelling voor ouders of andere groepen tijdens de Kinderboekenweek of andere feestelijke momenten!
Deze kant-en-klare musical is gebaseerd op het boek ‘Het grote Slaapfeest’ van David Melling. In deze download zit alles wat je nodig hebt: voorbereiding, beschrijving van de scenes, bijlagen met materialen, en 4 digitale liedjes (gezongen en instrumentaal) met songteksten. De uitvoering van de musical duurt ongeveer een half uur, en kan met 20 tot 30 spelers gespeeld worden.
*** Let op! De aanschaf van deze digitale download geeft standaard gebruiksrecht voor slechts één persoon / individuele leerkracht of één klas binnen een school. Gebruik je het materiaal in meerdere klassen op school? Dan dien je meerdere licenties aan te schaffen. Het aantal benodigde licenties kun je selecteren voordat je het product in je winkelmand plaatst. Digitale Kleuteruniversiteit materialen mogen zonder geldige licentie niet worden gedeeld.
Chantal Groeneveld –
Een musical met kleuters?! Dat moet je doen!
Zo ook deze musical. Ik heb deze musical uitgevoerd met de groep 2 leerlingen van onze school. Dit was super goed te doen.
De musical heeft 4 rollen met tekst, waarvan 2 veel tekst moeten onthouden. In de meeste klassen zitten kinderen, die dit prima zouden kunnen.
De musical heeft een lekker tempo en is goed te volgen naar aanleiding van het boek.
Fijn is dat je als leerkracht de verteller van het verhaal bent en op die manier de kinderen kan sturen wanneer ze op moeten of wanneer er iets gezegd moet worden.
De liedjes in de musical zijn heel vrolijk en werden door de kinderen snel meegezongen. Aan het einde van het schooljaar, hoor ik ze nog steeds!
De musical duurt 20 tot 25 minuten en is voor kleuters hierdoor goed vol te houden.
Een geweldig leuke musical, die in ieder thema past!
Monique lint (geverifieerde eigenaar) –
Ik heb deze kleutermusical opgevoerd met een groep 0/1 en dat was echt heel goed te doen! De musical bestaat uit ca. 4 grote rollen met tekst. Wanneer je dus ongeveer 4 kinderen hebt die een beetje tekst kunnen onthouden, dan is deze musical prima op te voeren.
De liedjes die erbij zitten zijn erg leuk en lekker vlot aangeleerd. De kinderen zongen ze snel mee!
De musical duurt in zijn totale uitvoering ongeveer 25 minuutjes.
Ook de suggesties voor het decor, de attributen en de kleding voor de kinderen zijn allemaal heel goed uit te voeren met alle benodigdheden uit je materialenhok.
Al met al vond ik het een erg leuke musical!